زائران اعدام شده در عربستان

shia-99658 زائران اعدام شده در عربستانآمار واقعي زائران اعدام شده در عربستان چقدر است ؟
سرزمين نور قريب به دو نيم قرن است كه آفت زده و تفكر باطل وهابيت آن را آلوده كرده و مكان امن زمين به وادي وحشت و ترس تبديل گرديده . تفكري كه هر مخالفي را به اتهام كفر و شرك مي كشند تا به رغم باطل خويش توحيد را در جهان مستقر كنند با حاكميت در عرصه سياسي و قدرت در عربستان كه يك قرن بيشتر ازآن نمي گذرد.

كشتار و اتهامات به صورت تروريست دولتي رخ نموده است و حرمين شريفين كه از آن تمام مسلمين است در حصار اين گروه باطل در آمده و حج و عمره اي كه توسط مسلمانان صورت مي پذيرد در هاله اي وحشت و ترس صورت مي گيرد هيچ مسلماني آزاد نيست تا اعمال خويش را مطابق عقيده خود انجام دهد و بايد با پا گذاشتن به سرزمين اشغال شده نور توسط گرگ هاي خشن با لباس سفيد و ريش هاي بلند و شكم هاي پر از چربي كه داعيه دار سنت نبوي هستند به تمام آنچه كه اعتقاد دارد و عمل مي كند پشت كرده و به آنچه وهابيت مي پسندد عمل كند از نماز و حج و زيارت و...

همه را مطابق آن چيزي عمل كند كه از 150 سال پيش بوجود آمده و به آنچه كه پيامبر و اولياء الهي گفته اند پشت ميكند .

اين امر تا جايي مي رسد كه عزت و شوكت ملت ها را به ذلت تبديل مي كند حجي كه نماد قدرت و به تعبير امام (ره ) كنگره عظيم مسلمين است و عرصه براءت از مشركين است رنگ خود را از دست ميدهد و به عمل بي روح و بي خاصيت و بلكه تبديل به شرك و تمكجيد از مشركين مي گردد و اگر حاجياني بخواهند سخن از برائت از مشركين سر دهند كشته و اسير ميگردند و چه برائت از مشركيني انجام مي دهند در ميان مشركين وهابيت ! !!  !!!!
راستي چه تعدادي از زائران و حاجيان مظلوم در سال 1366 در مكه مكرمه حرم امن الهي كشته شدند يا اسير شدند و دفن گرديدند يا نه زنان مسلمين به اسارت و بردگي گرفته شدند ؟ مشاهدات زائران ايراني در مكه و مدينه نظر دوم را تائيد مي كند چرا كه از نظر وهابي شيعه مشرك است و بايد كشته شود و زنان شيعه به عنوان كنيز آنان است آيا چه تعداد از اين زنان مظلوم در شهرك مجاهدين (منافقين ) مكه زندگي مي كنند شهركي كه در   20 كيلومتري شهر مكه به سمت جعرانه قرار دارد زناني كه هر از چند گاهي در مسجد النبي و مسجد الحرام با زائران ايراني به درد دل نشسته و از محنت و زندان خويش سخن نگفته اند كنيزان مظلوم ايراني كه از سوي خانواده هاي خويش مرده تلقي شده اند و براي آنان ختم وعزا گرفته اند اما از سال 1366 تا به حال كنيزي و همسري يك وهابي
چرا سازمان حج و زيارت آمار دقيقي ارائه نمي دهند آيا آمار اخير حج و زيارت هم درست است ؟ آيا واقعا تمام آن زائران مظلومي كه به عشق ائمه مظلوم خويش به زيارت بقيع رفتند و ديگر هيچ بر نگشتند معتاد و مست بودند ؟ آيا زائري كه در مسجد النبي به جرم خواندن نماز حضرت زهرا (س ) و زيادرت مادرش زهرا دستگير شد و ديگر كسي سراغ او را نگرفت قرص روانگردان و حشيش مصرف كرده بود حج و زيارت به كجا ميرود چرا به دولت جمهوري اسلامي ايران و مراجع تقليد گزارش كذب ميدهند .چه منافعي در كار است كه آنان چنين مي كنند ؟ آيا به راستي شرك شما چيست ؟ و افراد آن را چه كساني تشكيل مي دهند ؟ سالانه چقدر سود حج و عمره نصيب آنان مي شود ؟ قرادادهاي آنان با وهابيت به چه ميزاني است آيا تا به حال اين آمار گرفته شده است ؟ پول هاي اضافه زائران به  كدامين حساب ها واريز شده است جايگاه بعثه مقام معظم رهبري چيست ؟ آيا واقعا برخورد مامورين عربستان از استقبال تا بدرقه با عرف ديپلماتيك و بين الملل سازگار است ؟ چرا برخي مسئولين حج و زيارت اصرار بر دروغگويي دارند ؟آيا به قرآن هايي كه دست زائران ايراني است در فرودگاه هاي عربستان توهين نمي كنند و زنان و دختران هتك حرمت نمي شوند .
البته آنان با وهابيت قراردادهاي ميلياردي امضا مي كنند هنگام ورود به فرودگاه هاي عربستان تجليل هم ميشوند ولي ميليون ها زائري كه تاكنون به اين سرزمين سفركرده اند شاهدات كه آنان جز توهين و تحقير شاهد هيچ برخورد انساني از سوي عربستان نبوده اند آيا ؟آمار واقعي زائران اعدام شده واقعي است چرا حج و زيارت آمارهاي متناقض مي دهد گاهي 10نفر گاهي 18 نفر و حتما بيشتر از آن است شاهدين اين تناقض گويي نيز جز چيزي است كه سخنگوي وزارت خارجه نيز اذعان كرده كه وزير كشور عربستان اعلام نموده بود كه اعدام زائران ايراني متوقف شده ولي پس از اين سخنان آمار جديدي از اعدام منتشر شده . راستي زن وبچه آن زائران مظلوم ايراني در چه حالي هستند.؟؟؟

وقتي كه بشنوند آ» زائري كه با اشك بدرقه كرده تا در كنار پنجره هاي بقيع براي او هم دعا كند. رفت و خبري از او نشد و پس از اين مدت ها بشنوند به جرم اعتياد اعدام شده چرا با احساسات ديني مردم بازي مي كنند؟ آيا تاكنون نشنيده اند كه زائري كه بدرقه كردند به او چه مي گويد به او ميگويند وقتي از مدينه رفتي و از پشت ميله هاي بقيع به آن چار قبري خاكي و غريب مدينه نگاه كردي و اشك بر گونه هايت سرازير شد ما را فراموش نكن اگر در بين الحرمين حالي پيدا كردي و داخل مسجد النبي و كنار خانه محقر حضرت زهرا(س) رسيدي به ياد ما هم باش.
اما امروز يكباره از سوي حج و زيارت اعلام بشود كه اين زائر دل شكسته آنان  معتاد بوده است چه حالي دست مي دهد آري .زائر معتاد اشك و سوز سينه و قبر خاكي صورت نيلي بوده است زائر او مست كوچه هاي بني هاشم و چادر خاكي و ناله هاي بيت الاحزان بوده است او را به جرم استلام حجر الاسود آن سنگ بهشتي و بوسيدن ركن يماني گرفته اند جايي كه تمام جانوران امنيت دارند زائر ايراني انيت ندارد.
خدايا چقدر تحقير . چقدر مظلوميت . چقدر غربت سياه چال هاي عربستان راستي چه تعدادي اكنون در آن سياهچال ها به سر ميبرند ؟ آيا سازمان حج و زيارت پس از مدتي از سوي عربستان اعلام خواهد كرد آمار به چه ميزان است لابد جرم آنان نيز مستي و شراب خواري است در مكه شهر امن الهي . يا مانند برخي كارگزاران كردشگر انان را در كنار درياي سرخ گرفته اند.
سالانه يك ميليون ايراني به عربستان اعزام مي شوند (10هزار حج و 850هزار عمره گذار ) و ميلياردها دلار عائد عربستان مي شود زائراني كه اگر به اين كشور سفر نكنند تمام بازار و كسب انان تعطيل مي گردد .سود اين همه تجارت به كجا ميرود آيا واقعا سازمان حج و زيارت است يا سازمان حج و تجارت ؟ خود قضاوت كنيد
براي شادي روح تمام دلداده هاي شهيد سرزمين نور صلوات

هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت در راستای ترویج دین مبین اسلام، بلامانع می باشد